KONST / Litografier / Färglitografi 14676334
nr 1467 6334
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 14/25, daterad 99. Hc-upplaga. Färglitografi, bildmått: 44x28cm, yttermått inklusive ram: 63x45cm
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:45:21
14/5 22:55:23
Pacula Kazimierz
Läs mer om Pacula Kazimierz